درباره ما

کاربرد اینترنت

ما در دورانی زندگی می کنیم که دسترسی مردم به اینترنت بسیار آسان تر شده و تقریبا بیشتر ابعاد زندگی مردم را در بر گرفته است و بسیاری از مردم بیشتر نیاز های خود ازقبیل تحقیقات ، جمع آوری اطلاعات ، ارسال و دریافت تصاویر و ... که پیش تر با سختی های فراوان انجام می دادند را به آسانی و با صرف حداقل زمان و انرژی انجام می دهند. با افزایش روز افزون استفاده مردم از اینترنت بسیاری از فعالیت های دیگر انسان ها نیز از حالت سنتی به حالت مدرن تبدیل می شود و با کمک اینترنت فرایند هایی مثل خرید نیز اینترنتی شده و کار را برای مردم آسان تر می کند.

خرید اینترنتی

خرید اینترنتی مزیت هایی دارد که نمیشود از آنها چشم پوشی کرد ، از مهم ترین مزیت های خرید اینترنتی می توان به صرفه جویی در وقت و انرژی اشاره کرد که در زندگی امروزی با توجه به مشغله های فراوانی که انسان ها را درگیر خود کرده برای بسیاری از مردم اهمیت زیادی دارد ، بنا بر این خریدار می تواند در هر ساعتی از شبانه روز و در هر مکانی از طریق اینترنت برای خرید خود اقدام کند. علاوه بر این خریدارانی که حساسیت زیادی در انتخاب دارند این امکان برایشان وجود دارد که برای انتخاب درست کالای مورد نظر ، تمامی کالا های موجود در بازار و تمامی برند ها و مدل ها را در کنار هم مشاهده ، بررسی و مقایسه کرده و در همان لحظه خرید کنند ، همینطور می توانند از نظر دیگر کاربران و کسانی که قبلا یک کالا را تهیه کرده اند نیز استفاده کنند. به صورت کلی در خرید اینترنتی کاربران تمامی فعالیت هایی که برای یک خرید رضایت بخش باید انجام دهند را در کنار هم و در مدت بسیار کوتاهی به انجام می رسانند.

فروشگاه اینترنتی وی اس تی بازار

فروشگاه وی اس تی بازار مرجع اطلاع رسانی و فروش جدیدترین وی اس تی ها و نرم افزارهای مربوط به موسیقی در تمام زمینه ها و صدابرداری می باشد.

فروش انواع وى اس تى

نصب نرم افزار با مناسبترین قیمت

معرفى و اطلاع رسانى جديدترين وى اس تى ها

مشاوره جهت خريد با منطقى ترین قیمت

حراج وی اس تی در این فروشگاه

تخفیفهای عالی

خدمات پس از فروش

دوستان عزیز جهت مطلع شدن از جدیدترین وی اس تی ها، مشاهده تصاویر و ویدئوها، توضیحات فارسی و شنیدن نمونه صداها حتما کانال مارا دنبال کنید.

https://telegram.me/vstbazar

در پی سوالات مکرر دوستان عزیز درمورد پکیج هایی که وی اس تی های آن توسط خود فروشگاه انتخاب می شود باید عرض کنم مثلا برای یک پکیج 1 ترابایتی تمامی وی اس تی ها براساس نوع نیاز و سبک کاری مشتری انتخاب می شود  و  پکیج 1 ترابایتی برای یک مشتری با مشتری بعدی کاملا متفاوت است .

اینگونه نیست که جمعا  1 ترابایت وی اس تی در فروشگاه وجود داشته باشد و آنها به طور مشابه به همه داده شود.(مانند بعضی از همکارانی که متاسفانه این کار را انجام می دهند و به نوع نیاز مشتری توجهی ندارند)

این فروشگاه مجموعه ای شامل حداقل 14  ترابایت وی اس تی دارد که با توجه به نوع نیاز ، سبک کاری و مقدار حجم مورد نیاز هر مشتری وی اس تی ها برای آن شخص گلچین می شود.